Чому ви відчуваєте поколювання в кінцівках і що з цим робити

Чому ви відчуваєте поколювання в кінцівках і що з цим робити - INFBusiness

Напевно, вам знайомий стан, коли в ногах і руках починається неприємне поколювання і ніби кінцівка німіє. Фахівці говорять про те, що подібний стан може бути викликаний багатьма факторами, точну причину може з'ясувати лише грамотний лікар. У поколювання в кінцівках є назва парестезія, цілком собі медичний термін, який можуть озвучити на прийомі у фахівця і лякатися його не потрібно, бо для кожного випадку існують методи боротьби, інформує Ukr.Media.

Дефіцит вітамінів

Якщо вашому організму не вистачає вітамінів, починають страждати всі органи, але особливо помітно авітаміноз позначається на нервовій системі. Починаються проблеми зі сном, може почати блідіти шкіра, а також виникає поколювання в ногах та руках. У більшості випадків йдеться про нестачу вітаміну B12, який частіше за інших вітамінів потребує поповнення нашим організмом.

Остеохондроз

Часто при остеохондрозі виникає поколювання саме у ногах. При цьому, крім неприємного відчуття в області гомілок і ступнів, може наступати тимчасове оніміння. У деяких випадках люди відзначають біль у ділянці поколювання. Обов'язково зверніться до лікаря, якщо помічаєте подібні симптоми, оскільки розвиток остеохондрозу може серйозно ускладнити активне життя, тому захворювання краще «схопити» на ранній стадії.

Тунельний синдром

Йдеться про тунельний синдром зап'ястя. Якщо ви проводите більшу частину дня за комп'ютером, ви, можливо, знаєте ці відчуття. Поколювання починається в кистях і розтягується до ліктя, а іноді й далі. Але нерідко причиною цього синдрому може стати травма. Якщо неприємні відчуття не залишають навіть після активної терапії, обов'язково повідомите про свій стан лікаря.

Розсіяний склероз

Напевно, найнеприємніша і найнебезпечніша причина появи поколювання в кінцівках. При розсіяному склерозі відбувається руйнування волокон спинного мозку. До речі, саме парестезія одна із перших ознак РС. Не варто чекати, коли захворювання увійде в активну стадію, якщо, крім поколювань, вас турбує слабкість, вам важко рухатися і виконувати навіть прості дрібні дії, не тягніть з походом до лікаря.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *