Чому носіння кілець на пальцях ніг небезпечне для здоров’я

Чому носіння кілець на пальцях ніг небезпечне для здоров'я - INFBusiness

Першими предметами, які служили в якості прикрас стародавній людині, були кільця: спочатку з будь-яких природних матеріалів, потім зі сплавів і дорогоцінних металів. Носити кільця найзручніше на пальцях рук, але у багатьох народів світу не менш популярні прикраси для пальців ніг. Десь вони мають сакральний сенс, десь їм приписують навіть лікувальні функції, інформує Ukr.Media.

Але все корисне, як відомо, легко може стати шкідливим для здоров'я і життя людини. Серйозні дослідження впливу кілець на самопочуття того, хто носить їх на пальцях ніг, протягом багатьох років проводилися в Іллінойській клініці акупунктури і східної медицини Gathering Valley Center (США). Більше ста добровольців протягом п'яти років детально описували свої відчуття від носіння кілець на пальцях ніг, паралельно дослідники проводили і клінічні обстеження своїх «пацієнтів». Причому учасники експериментальної групи носили кільця на різних пальцях, в різній кількості, різної форми і ширини. Після отримання перших результатів можна було зробити висновок: подібні аксесуари можуть завдати здоров'ю людини відчутної шкоди, більш того, відновити підірване здоров'я після видалення кілець з пальців ніг вдається далеко не відразу і не до кінця.

Найбільш негативні наслідки викликають тісні кільця. Їх носіння може негативно позначитися на роботі гіпофізу і функціонуванні головного мозку в цілому. Кільця на всіх без винятку пальцях ніг впливають на стан лобових пазух, на другому пальці — на репродуктивну функцію, на безіменних пальцях — на роботу зорового нерва, а мізинець безпосередньо пов'язаний зі слуховим каналом.

Носіння будь-якого кільця на будь-якому пальці ніг протягом тривалого часу (від доби до двох тижнів, залежно від індивідуальних особливостей стану здоров'я людини і її реакції на роздратування активних точок) неминуче зачіпає зони нервових закінчень. Американські вчені David Colquhoun і Steven Novella заявляють, що кільця не рекомендується носити людям, які багато часу проводять на ногах, тим, у кого є надмірна вага, порушення опорно-рухового апарату, ішемічна хвороба серця, гастрити і виразки, проблеми із зором, психічні та психологічні залежності.

Тим часом носіння кілець на пальцях ніг досі дуже поширене в деяких країнах, наприклад в Індії. Більш того, відразу після весілля чоловік надягає дружині кільця на другі пальці ніг — таким чином він «стимулює» репродуктивну функцію жінки. Однак здавлювання нервових закінчень на цих пальцях ніг може завдати непоправної шкоди жінці, яка тільки збирається стати матір'ю. Крім того, неправильно підібрані кільця можуть стати причиною дисменореї, викидня, збою менструального циклу.

Мода на кільця для пальців ніг, і особливо великого розміру, з опуклим малюнком і складною геометрією, зараз знаходить все більше молодих шанувальників, зокрема в західних країнах. Однак лікарі-травматологи застерігають: навіть якщо кільця надягати зрідка, ретельно вибирати їх за формою і розміром, можна серйозно постраждати від механічної травми. Нерідкі випадки, коли володар такого кільця зачіплюється ним за килимове покриття або інші предмети інтер'єру і завдає собі серйозну травму, аж до перелому пальця. А гладке і тонке кільце може, своєю чергою, заважати правильному приляганню сусідніх пальців і привести до викривлення частини стопи.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *