Чому експерти рекомендують щоденно жувати лавровий лист

Чому експерти рекомендують щоденно жувати лавровий лист - INFBusiness

Звичка щодня жувати лавровий лист може принести багато користі організму — наприклад, це запобігає запаленню в горлі та носоглотці, допомагає краще переносити ГРВІ, підтримує імунну функцію, інформує Ukr.Media.

Відповідаючи на питання про те, чому потрібно щодня жувати лавровий лист, фахівці пояснюють: така практика зміцнює імунітет і покращує захист від різних інфекцій. Також це дає багато інших переваг. Зокрема, "лаврушка" насичена антиоксидантними сполуками поліфенолами, що допомагають знижувати рівень холестерину і цукру в крові.

"Завдяки дубильним речовинам і ефірним оліям лавровий лист має антисептичні, протизапальні властивості. Якщо жувати його при респіраторних інфекціях, можна швидше впоратися з болем у горлі, запаленнями в носоглотці, порожнині рота", — розповіли експерти.

До того ж листя лавра нормалізує травлення, допомагають вирішити проблему безсоння (якщо жувати його на ніч).

Жувати лавровий лист потрібно правильно. Початківцям рекомендується використовувати лише невелику його частину, поступово збільшуючи її з часом. Розжовувати потрібно якомога ретельніше протягом декількох хвилин, після чого масу слід виплюнути. Протипоказаннями до даної процедури є вагітність і годування грудьми, запор, виразка шлунка.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *