Через ці причини людина може набрати вагу навіть протягом однієї ночі

Через ці причини людина може набрати вагу навіть протягом однієї ночі - INFBusiness

Коливання ваги — зовсім не рідкісне явище, але чому вона може збільшитися лише за одну ніч?

Закреп

Серед поширених причин того, чому ваші ваги показують вранці надбавку, а не спад — це закреп. У багатьох випадках він розвивається як наслідок малорухливості і харчування, яке бідне на клітковину. Для підтримання гарної роботи кишківника вона повинна вживатися у кількості 30 грамів щодня, інформує Ukr.Media.

Вуглеводи

Вуглеводи є невід'ємною частиною раціону: вони дають організму енергію. Але коли ми їмо вуглеводну їжу, тіло розщеплює їх на глікоген, який разом з водою доставляється до м'язових клітин. Коли тіло накопичує глікоген з водою, це може призвести до збільшення ваги за ніч. Висновок: зловживати вуглеводами не слід, і краще обирати їх здорові джерела, у яких вони поєднуються з вітамінами і мінералами, а також не засвоюються занадто швидко.

Сіль

Коли в організм потрапляє забагато солі, вона змушує тіло утримувати воду, щоб допомогти її розбавити. Це може викликати здуття живота, а також стрибок ваги. Небезпека у тому, що надлишок натрію у кровотоці, що сприяє скупченню води у кровоносних судинах, не лише викликає збільшення ваги, але й стає фактором ризику підвищення артеріального тиску.

Менструальний цикл (у жінок)

Вага жінки може змінюватися залежно від того, на якому етапі менструального циклу вона перебуває. Під час передменструальної фази жіночий організм через гормональні коливання може утримувати більше води, через що об'єми і маса тіла збільшуються, може "зростати" живіт.

Алкоголь

Виведення компонентів розщеплення алкоголю з організму може зажадати більше часу, ніж це відбувається, коли він переробляє інші продукти і напої, — це уповільнює травлення, що призводить до затримки води. Результат даного процесу може відбитися у показаннях ваг наступного дня після вживання алкоголю. До того ж багато таких напоїв є чемпіонами за вмістом калорій і швидких вуглеводів, що сприяють зростанню жирової тканини.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *