Банан перед сном: як вплине даний перекус на організм

Банан перед сном: як вплине даний перекус на організм - INFBusiness

Є думка, що пізно ввечері їсти категорично не можна, так як ростуть ризики того, що вся їжа відкладеться в боки і стегна. Однак існують продукти, які дозволяють влаштувати перекус незадовго до сну і при цьому не нашкодити організму, інформує Ukr.Media.

Дієтологи пояснили, що можна з'їсти на ніч без шкоди для фігури і навіть з користю для організму. Важливе правило — порція при пізньому перекусі не повинна бути більшою, ніж ваш кулак.

Є дві групи продуктів, які допустимі вечорами (але лише у невеликій кількості, ще раз підкреслили фахівці). До них можна віднести джерела триптофану і їжу, що містить рослинний аналог мелатоніну, — це основний гормон епіфіза (шишкоподібної залози в самому центрі мозку).

В першу групу входять горіхи, банани, сир, в другу — вишня і черешня, вівсянка, м'ясо індички, чай з ромашки і знову ж банани.

Відзначається, що основний гормон епіфіза відповідальний за регуляцію добового ритму, процеси старіння, імунітет, ризики розвитку онкозахворювань. Триптофан же добре впливає на якість сну і коригує рівень кортизолу (гормону стресу). Знаючи про це, можна заздалегідь комбінувати продукти для оптимального перекусу в пізні години. Наприклад, можна об'єднати банан і трохи горіхів, стакан вишневого соку, зазначили експерти.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *