Американські лікарі назвали найкращий сухофрукт для здоров’я кісток

Американські лікарі назвали найкращий сухофрукт для здоров'я кісток - INFBusiness

Включення чорносливу до збалансованого раціону харчування корисне не тільки для нормалізації травлення, але й допомагає запобігти втраті кісткової маси. Особливо сухофрукт корисний літнім жінкам. Такого висновку дійшли американські вчені з Пенсільванії, інформує Ukr.Media.

У жінок у постменопаузі нижчий рівень естрогену може збільшити ризик ослаблення кісток і призвести до переломів. Включення чорносливу в раціон може допомогти захистити кістки, сповільнюючи або повертаючи назад цей процес.

Дослідники виявили, що щоденне споживання 100 грамів чорносливу — десяти штук сухофруктів упродовж року покращувало мінеральну щільність кісток у передпліччі та нижній частині хребта, а також зменшувало втрату кісткової маси. Позитивний ефект також спостерігався і за регулярного вживання чорносливу протягом шести місяців.

На думку експертів, одна з можливих причин такого ефекту пов'язана з тим, що чорнослив позитивно впливає на мікрофлору кишківника, послаблюючи запалення в усьому організмі. У результаті зменшується оксидативний стрес, що впливає на щільність кісток.

До речі

Американські дієтологи назвали чорнослив одним із найкращих продуктів для перекусу. Люди, які вживали сухофрукт у їжу, почувалися менш голодними, ніж ті, хто перекушував родзинками або цукерками. Пояснюється це тим, що чорнослив насичений натуральними антиоксидантами, вітамінами і мінералами, а також клітковиною. Кожен чорнослив містить 3,5 грама природних цукрів і 0,5 грама клітковини.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *