5 рослин, які вмить нормалізують ваш кров’яний тиск

5 рослин, які вмить нормалізують ваш кров'яний тиск - INFBusiness

Високий кров'яний тиск є серйозною хворобою, передає Ukr.Media. Якщо його не лікувати, воно може призвести до серцевих захворювань та інсульту. Однак Cure Joy каже, що це можна виправити.

І на допомогу можуть прийти ці 5 по-справжньому цілющих рослин!

Гіпертонія або високий кров'яний тиск – це стан, при якому кров тече через кровоносні судини з більшою силою, ніж зазвичай. Людина тоді відчуває себе більш напруженим, неспокійним. Гіпертонія може виникнути в абсолютно будь-якому віці. Тому ігнорувати цю проблему не варто.

Перший крок, який потрібно зробити для контролю тиску – це залишатися активним, дотримуватися здорового збалансованого харчування та контролювати свою вагу. У вашому раціоні обов'язково повинні бути присутніми рослинні продукти, які допоможуть тримати кров'яний тиск під контролем.

І ось що це за рослини:

1. Глід.

5 рослин, які вмить нормалізують ваш кров'яний тиск - INFBusiness

Глід багатий флавоноїдним кверцетином, який може не тільки знизити кров'яний тиск, але і вилікувати сердечні захворювання. Він справляється з нерегулярним серцебиттям, болем у грудях, затвердіння артерій і серцевою недостатністю.

Антиоксиданти в глоді розширюють кровоносні судини, поліпшують кровообіг і захищають кровоносні судини від пошкоджень.

2. Часник.

5 рослин, які вмить нормалізують ваш кров'яний тиск - INFBusiness

Часник містить аліцин – це з'єднання, яке надає йому гострий запах. Крім того, що це важливий інгредієнт для кулінарії, алліцин розширює кровоносні судини і, таким чином, знижує кров'яний тиск. Крім того, часник знижує рівень "поганого" холестерину, тим самим захищаючи вас від серцевих захворювань та інсульту.

Лікарі рекомендують їсти свіжий часник, оскільки в ньому міститься більше алліцина.

3. Гібіскус.

5 рослин, які вмить нормалізують ваш кров'яний тиск - INFBusiness

Гібіскус може допомогти вирівняти кров'яний тиск. У 2010 році вчені провели дослідження серед чоловіків у віці від 30 до 65 років. Одній групі давали 250 мл чаю гібіскуса, а інший – тільки воду. Група, яка пила чай, продемонструвала значне поліпшення артеріального тиску в порівнянні з іншою групою.

Гібіскус може також знизити "поганий" холестерин в організмі і позбавити від проблем з травленням, запаленням і зниженням імунітету. Екстракт листя гибискуса також може знизити ризик розвитку раку.

4. Бучу.

5 рослин, які вмить нормалізують ваш кров'яний тиск - INFBusiness

Бучу – лікарська рослина південноафриканського походження, яке також здатна знизити кров'яний тиск. Історично, ця трава використовувалася для лікування інфекцій нирок і сечових шляхів, дріжджових інфекцій, циститу, простатиту і запалення.

Увага! Вагітним жінкам слід утриматися від бучу для лікування гіпертонії, оскільки це може збільшити ризик передчасних пологів.

5. Насіння селери.

5 рослин, які вмить нормалізують ваш кров'яний тиск - INFBusiness

Насіння селери використовувалися раніше для лікування артриту, застуди, грипу і проблем з травленням. Сьогодні їх застосовують як сечогінний засіб для усунення надлишку води в організмі. Також вони допомагають прибрати запалення, зменшити м'язові спазми і знизити артеріальний тиск.

Дослідження, проведене на тваринах, показало, що екстракт насіння селери може знизити рівень холестерину і артеріального тиску, а також захистити печінку.

Примітка. Якщо ви приймаєте ліки для зниження артеріального тиску, не перестарайтеся з вживанням цих рослин, а ще краще – проконсультуйтеся з лікарем.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *