10 симптомів підвищеного цукру в крові, які не слід ігнорувати

10 симптомів підвищеного цукру в крові, які не слід ігнорувати - INFBusiness

Підвищений вміст цукру в крові – це проблема, з якою зіштовхнулося занадто багато людей за останній час. У багатьох випадках високі показники глюкози в організмі призводять до негативних наслідків для здоров'я людини, інформує Ukr.Media.

Але ваше тіло може вас вчасно попередити, що рівень цукру високий. А ви самі можете регулювати спосіб життя і раціон так, щоб ваше здоров'я не страждало.

Часті позиви в туалет

В деяких випадках відвідини туалету можуть бути частіші, ніж зазвичай, і це нормально. Але коли ваші походи в туалет стаються надто часто і це починає дошкуляти – варто задуматися, чи все в порядку з рівнем цукру

Невгамовна спрага

Якщо спрага зберігається, навіть після того, як ви випили достатньо води, це ознака того, що нирки працюють понаднормово. Тіло не повинно відчувати зневоднення протягом тривалого періоду часу. Це вірна ознака того, що слід уважно стежити за рівнем глюкози та зменшити кількість цукру, який ви споживаєте.

Суха шкіра

Занадто часті випорожнення можуть спричинити сухість шкіри. Отже, іноді ці симптоми збігаються. Нервове перенавантаження, яке пов'язане з високим рівнем цукру в крові, також спричиняє висихання шкіри. Коли ви помітили, що шкіра стала зневодненою та сухою, перевірте рівень цукру в крові.

Швидкий набір ваги

Будь-який приріст ваги, який неможливо легко пояснити, є причиною для занепокоєння. Іноді зайві кілограми викликані підвищеним вмістом цукру в крові. Це відбувається тому, що метаболічні зміни в організмі при підвищенні цукру в крові подають організму сигнал зберігати калорії як надлишок жиру.

Підвищений апетит

Раптове підвищення ваги тіла, згадане вище, може бути результатом збільшення апетиту. Дисбаланс в організмі, викликаний високим вмістом цукру в крові, може спричинити підвищену потребу організму у їжі.

Втома

Якщо ви відчуваєте себе трохи втомленим внаслідок напруженого графіку, не варто переживати. Але часті почуття надмірної втоми є ознакою того, що щось не так. Коли ваше тіло бореться з впливом високого рівня цукру в крові, то йому може дуже бракувати сил, щоб виробляти достатньо енергії.

Затуманений зір

Цей симптом може налякати вас за кермом або під час управління обладнанням. Зверніть увагу на предмети, що оточують вас кожного дня, зауважте, чи добре ви їх бачите. Надлишок глюкози може спричинити очей і призвести до порушень зору.

Імпотенція

У чоловічому тілі має бути хороший кровотік, щоб статева функція була у нормі. Коли зрушується кровотік організму, то в першу чергу страждає статева функція. У цьому теж може бути винен надлишок глюкози.

Часті застуди та інфекції

Чи виникала у вас думка, що варто вам подолати одну застуду, як тут же з'являється інша? Підвищений вміст цукру в крові може викликати зміни в хімії організму, що в свою чергу робить його вразливим до незначних інфекцій. І в цьому випадку вам потрібно більше часу на боротьбу з інфекціями, ніж зазвичай.

Порушення концентрації уваги

Ви повинні перевіряти рівень цукру в крові, якщо ви відчуваєте, що у вас виникають проблеми з концентрацією уваги на проблемі протягом значного періоду часу. Мозок не буде працювати належним чином, якщо його не живити як слід.

Потенційні ускладнення високого рівня цукру в крові всім добре відомі. Важливо, щоб ви знали попереджувальні сигнали вашого тіла, коли глюкоза поза межами норми.
Якщо ви підозрюєте, що друг або член сім'ї може страждати від цієї проблеми, – покажіть їм цю статтю та обговоріть ознаки. Вони будуть вам вдячні.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *