Звідки беруться лесбіянки?

Звідки беруться лесбіянки? - INFBusiness

Порівняно недавно (у різних країнах – по-різному) за гомосексуальні нахили можна було отримати чималий тюремний строк. І сторінки історії багатьох країн світу «прикрашені» іменами знаменитих людей, суворо покараних за свої нетрадиційні статеві уподобання.

Серед них:

 – Оскар Вайльд (1854 — 1900) — англо-ірландський поет і письменник. Засуджений за мужолозтво у 1895 році.

– Микола Єжов (1895 — 1940), нарком внутрішніх справ СРСР, страчений. Мужолозтво було аж ніяк не головним пунктом обвинувального висновку у його справі, але при цьому одним із небагатьох, які він визнав.

– Алан Тьюрінг (1912 — 1954) — англійський математик. Засуджений у 1952 році, тюремне ув’язнення замінене примусовим лікуванням (гормонотерапія), спрямованим на придушення потенції; незабаром після завершення курсу лікування покінчив життя самогубством (є версія, що був убитий спецслужбами).

– Сергій Параджанов (1924 — 1990) — кінорежисер.

– Руслан Шаріпов — узбецький незалежний журналіст. Засуджений за мужолозтво у 2003 році.

– Махмуд Асгарі й Айаз Мархоні — підлітки з Ірану, засуджені у 2005 році до повішення за зґвалтування третього підлітка, пов’язане з мужолозтвом. Їхня страта спричинила великий суспільний резонанс і привернула увагу міжнародної громадськості до становища сексуальних меншин в Ірані.

Ставлення до лесбіянок практично у всіх країнах світу завжди було значне м’якшим. У якійсь мірі це пояснюється тим, що в середовищі лесбіянок насильства значно менше, ніж серед гомосексуалістів.

За останні десятиріччя ставлення до гомосексуалізму зазнало значних змін. Із Кримінальних кодексів майже всіх країн світу викреслені статті за мужолозтво. Значно пом’якшилося й ставлення суспільства до «цих». І людей нетрадиційної сексуальної орієнтації дедалі більше… Що примітно: особливо активно збільшуються лави лесбіянок…

Чому? Що це? Каприз генетики? Ознака виродження? Особлива печатка винятковості?

Фахівці кажуть: «Ні, відсоток «генетичних» геїв і лесбіянок дуже малий. У більшості випадків причину нетрадиційної сексуальної орієнтації треба шукати в психології».
І дуже радять батькам дівчаток, які вступають у період статевого дозрівання, бути уважними до своїх дітей.

Як народжуються лесбіянки?

Тихо і непомітно. Із не дуже розумних фраз мами, з грубих вчинків батька, від нещасного першого кохання…

Мами, годі проклинати чоловіків!

Пам’ятайте: щодня в присутності доньки повторюючи фразу «Усі вони козли!», ви формуєте у дівчинки стійку відразу до чоловіка як виду. Але сексуальність потребуватиме свого виходу. І погляд дівчинки може спрямуватися на подружку… Адже з «козлом» огидно…

Донька закохалася вперше? Будь поруч!

На жаль, перше кохання для більшості людей означає й перший серйозний біль. Які шрами залишаються від нього? Комплекс неповноцінності? Відчуття своєї непривабливості? Почуття самотності? Перші помилки в спробі побудувати взаємини із протилежною статтю нерідко штовхають підлітків на шлях найменшого опору: до таких же скривджених, нещасних дівчаток, які компенсують свої психологічні проблеми, нерідко копіюючи чоловічий стиль поведінки.

Відомо, що в середовищі дівчаток-лесбіянок нерідко влаштовуються «бої» за новеньку дівчинку, котра лише придивляється до них. Це лестить самолюбству дівчинки, яка страждає через недосконалість своїх грудей (рук, ніг, зросту, голосу). І вона залишається там, де тепло, де немає образ…

Встигни простягнути своїй доньки руку допомоги! Потягнувшись до дівчаток, вона напевно не залишиться в цих стосунках назавжди. Але навіть короткочасний досвід одностатевих стосунків може спорудити між жінкою та чоловіком стіну, на руйнування якої підуть роки…

Клич на допомогу почуття гумору й такт!

На жаль, тема лесбійства практично відкрито пропагується в кіно, літературі, шоу-бізнесі. Бути лесбіянкою тепер модно, свідчить про якусь надзвичайність, сміливість. Так, тема одностатевого кохання активно експлуатувалася групою «Тату».

Вдалий маркетинговий хід, не більше. Але дуже хочеться запитати цих «маркетологів»: а чи готові ви прийняти на себе відповідальність за тих дівчаток, які, не зумівши розібратися в собі та своєму тілі, заполоненому гормонами, пішли від природних стосунків у лесбійство? Відповідь заглушить шелест купюр…

Так, питання сучасного статевого виховання дітей сьогодні дуже тонкі та багатогранні. Зовсім нещодавно можна було купити енциклопедію і, потихеньку переходячи від грядки з капустою до маточок і тичинок, розповісти дітям, звідки ж вони взялися. А тепер…

А тепер треба шукати інші книжки про те, як страждали від своєї «винятковості» найвідоміші люди в минулому, про те, що означає для Мадонни її бісексуальність тощо.

Не факт, що подібні лекції потрібні всім дівчаткам, але не залишай без уваги перші тривожні сигнали! Проте будь при цьому розумна й тактовна!

А як ти ставишся до лесбіянок?

Джерело: lady.tochka.net

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *