Знайди альтернативу смертельно небезпечному телевізору (відео)

Знайди альтернативу смертельно небезпечному телевізору (відео) - INFBusiness

Літо у розпалі… Діти на морі, в селі у бабусі, таборі чи… рятуються від плавленого асфальту під телевізором?

Безперечно, вибір буває невеликий: або вдома перед телевізором, або на вулиці серед машин і сумнівних дорослих… І все-таки…

Будь обережна з телевізором! Не дозволяй дитині просиджувати перед ним годинами: дослідження вчених показують, що навіть дорослий організм реагує на «ящик» дуже жорстко…

Що кажуть учені Великобританії

Дослідження проводила Британська Рада з медичних досліджень. До «піддослідної» групи входили 13 197 здорових чоловіків і жінок середнього віку. Лікарі спостерігали за станом їхнього здоров’я 10 років.

Особливу увагу лікарі приділяли звичці людей сидіти перед телевізором. Майже всі люди, які проводили біля телевізора близько 4 годин на день, мали проблеми з серцем. 373 учасника експерименту померли від серцево-судинних захворювань.

Лікарі стверджують: якби всі ці люди скоротили час перегляду телевізійних передач із чотирьох годин до однієї години, 8% із них були б живі.
Якщо перевести ці цифри в трохи інший формат, то отримаємо таке: ризик одержати серцево-судинне захворювання у людей, що проводять перед телевізором понад чотири години на день на 28% вищий, ніж у тих, хто приділяє «ящику» не більше години на день.

Що таке 28%?

Для благополучної Великобританії з її чудовою системою медичного обслуговування це 193 тисячі смертей на рік.

Хто в Україні визначить кількість людей, які щорічно (щомісяця, щохвилини!) йдуть із життя через свою пагубну пристрасть до телевізора? Кому це потрібно? Можливо, нам самим? Стосовно себе. А найважливіше – стосовно своїх дітей.

Очима інших вчених

Вчені Університету Монреаля (Universite de Montreal), дослідного центру Університету Сан-Джустіна (Sainte-Justine University Hospital Research Center) й Університету Мічигану (University of Michigan) провели дослідження серед 1314 дітей, «допущених» до телевізора у віці близько 2-х років. От що чекало цих дітей у школі:

– знижена успішність із математики;

– інфантильність поведінки, що провокує нападки однокласників;

– знижена фізична активність, а звідси – підвищена маса тіла.

Примітка: раніше вважалося, що негативний вплив телевізора на дітей, які дивилися TV у ранньому віці, до семи років згладжується.

Фахівці Медичної школи гори Синай (Нью-Йорк) у журналі «Саєнс» пишуть, що діти, які проводять перед телевізором більше години на день, у підлітковому віці страждають неконтрольованими спалахами дратівливості. І навіть небезпечними для навколишніх спалахами агресії.

Учені багатьох країн одностайні в думці про те, що перегляд телевізійних передач малолітніми дітьми провокує у них виникнення астми. Потрібні, звісно, додаткові дослідження, але деякі фахівці кажуть про те, що телевізор збільшує ризик виникнення цього грізного захворювання в 2,5 разу.

За останні 20 років кількість мовних порушень у дітей зросла в 20 разів! Лікарі винуватцем цього називають телевізор: дитина, яка вмостилася перед телевізором, не користується своїм мовним апаратом. Звідси – проблема.
Про вплив телевізора на зір дитини говорити взагалі не варто…

Отже, телевізор з усіх боків – зло. Але добре говорити про це тим, у кого є можливість контролювати вільний час своєї дитини. А якщо весь день на роботі? Ох…

Подивись  відео – це один з найоригінальніших способів  уберегти дітей від «блакитної чуми»

Лучшие видео приколы на video.tochka.net – Под Киевом работает детский лагерь “СкаутВилль”

Джерело: lady.tochka.net

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *