З любов’ю діти ростуть здоровими

З любов’ю діти ростуть здоровими - INFBusiness

Під час експерименту під спостереженням були близько 14 тис. осіб протягом 30 років. З’ясувалося, що абсолютно здорові люди виросли в благополучних сім’ях, вони завжди любили й були любимими.

Головне – любов батьків

Психологи стверджують, що любов – один із найголовніших факторів, які впливають на здоров’я людини. Особливо важлива вона для дітей. Дітки, оточені в сім’ї любов’ю й ласкою, почуваються в повній безпеці, вони менше схильні до стресів і рідше хворіють.

Батьківська любов важлива для формування гармонійної особистості. Для дитини батьківський приклад – визначальний у житті. Найчастіше вона будує своє подальше життя, ґрунтуючись на тому досвіді любові, уваги та ласки, які бачила у своїй сім’ї.

Дуже важливо для батьків створити атмосферу доброти й довіри, щоб дитина отримала ту кількість позитивних емоцій, яка в подальшому зробить її по-справжньому щасливою людиною.

Звісно, при цьому вона має перебувати в постійній взаємодії із зовнішнім світом, а не рости в «тепличних» умовах.

Здоров’я підлітка залежить від батьків

Психологи та педіатри в один голос стверджують, що психічне і фізичне здоров’я підлітків залежить від того, наскільки тепло й комфортно їм у власній родині.

Адже більшість підліткових розладів психіки виникає через емоційний брак любові та уваги. Особливо важливо це під час перехідного віку, коли психіка підлітка перебуває у стадії формування.

Не меншої шкоди може завдати й надмірна турбота про дитину. Завжди виграють ті батьки, які будують свої стосунки з дитиною на основі повної довіри і приймають її такою, якою вона є.

Ось декілька основних правил для батьків, необхідних для формування гармонійної особистості.

1. Приймати дитину такою, якою вона є.

2. Поважати її бажання, прагнення та потреби.

3. Розуміти та підтримувати в будь-яких ситуаціях.

4. Бути з дитиною чесним.

5. Відкрито висловлювати позитивні почуття.

6. Бути прикладом у всьому.

7. Заохочувати щирість і бажання відкрито виражати свої почуття.

8. Чітко пояснювати дитині, чого робити не можна.

9. У жодному разі не вдаватися до насильства.

Шведський експеримент

Шведські вчені протягом 30-ти років спостерігали за 14 тис. осіб і з’ясували, що діти, які зовсім не користувалися популярністю в школі, частіше хворіють на діабет, серцево-судинні захворювання, схильні до алкоголізму та наркоманії. Крім того, вони страждають від хвороб травної системи й мають гормональні порушення.

Відсутність популярності безпосередньо залежить від низької самооцінки дитини. У більшості випадків вона формується ще в дошкільному віці. Невпевнені в собі люди зростають у сім’ях, у яких вони не отримали необхідної кількості любові, ласки та захоплення.

 

Джерело: lady.tochka.net

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *