У Швейцарії випущений «дитячий» презерватив

У Швейцарії випущений «дитячий» презерватив - INFBusiness

До питання підліткової сексуальності можна підходити із двох сторін: довго говорити про те, чи припустимі сексуальні контакти в ранньому (12-14! років) віці, та з іншої, трохи несподіваної і навіть приголомшливої сторони.

От другим, неоднозначним шляхом, і пішла Федеральна комісія у справах дітей і молоді Швейцарії. З її ініціативи швейцарські школярі вже у віці 12-14 років разом з освітніми матеріалами про ВІЛ/СНІД одержуватимуть і презервативи. Причому не звичайні, а спеціально виготовлені.

Кожному школяреві – по презервативу!

Цьому рішенню передувало спеціальне дослідження, метою якого було визначити вікову планку першого сексуального контакту. Дослідження показало, що порівняно з 90-ми роками кількість дітей, які почали статеве життя у віці 12-14 років, суттєво зросла.

Додаткове опитування виявило ще одну доволі небезпечну тенденцію: рано дозрілі школярі дуже рідко використовують презервативи. І не тому, що вони погано розуміють поняття «безпечний секс».  І не тому, що кохання в презервативі викликає в них неприйняття. Причини смертельно небезпечного легкодумства дуже прозаїчні: просто молодим коханцям звичайні презервативи великі… Зісковзують… Що, погодьтеся, дуже незручно.

Розумні дорослі, ознайомившись із проблемою, пішли назустріч юним коханцям: віднині школярі одержали можливість користуватися спеціальними презервативами з назвою Hotshot. Вони розроблені компанією Lamprecht AG у співпраці зі Швейцарською федерацією з боротьби зі СНІДом.

Їх відмінна риса – малий діаметр. Діаметр звичайних презервативів становить від 49 до 56 мм, діаметр «дитячих» не перевищує 45 мм.
Перша партія презервативів була видана швейцарським дітям навесні цього року. Разом із «пробною» партією школярі одержали інформацію й про те, де та за якою ціною можна купити спеціальні, «дитячі», презервативи. (Про ціну: вартість 6 презервативів не перевищує 7$ США).

Чи користуватиметься така акція успіхом – покаже час

Можна припустити, що через півроку – максимум рік розпочнеться чергове дослідження, що дасть відповідь на головне запитання: чи став «шкільний» секс у Швейцарії більш безпечним. Зачекаємо…

Але цікаво, як оцінюють цей винахід дитячі психологи? Підлітки, як відомо, народ уразливий. Чи не буде така акція сприйнята як офіційний дозвіл на «дитячий» секс?  Чи перед обличчям СНІДу розмови на морально-етичні теми втрачають свою актуальність?

І ще: цікаво, а як би відреагували наші, українські Мінохорони здоров’я та Міносвіти на пропозицію випустити дитячі презервативи? Потонули б у моралях? Чи подивились би на проблему очима реалістів?

Джерело: lady.tochka.net

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *