Вибираємо час для зачаття

Вибираємо час для зачаття - INFBusiness

Вік

Довгий час фахівці вважали, що найкращий час для вагітності – від 18 до 25 років. Річ у тому, що в цей час яєчники жінки працюють на повну силу, а організм іще не встиг «обзавестися» безліччю хронічних болячок. У цьому віці викидні зустрічаються значно рідше, а пологи проходять легше.

Якщо раніше першу дитину жінки часто народжували в 21 рік, то зараз вони все частіше відкладають пологи до 30-35 років. Жінки хочуть отримати освіту, зробити кар’єру, забезпечити матеріальне благополуччя.

Нещодавно американські вчені заявили, що найкращий вік для народження дитини – 34 роки. У цьому віці жінки мають постійного партнера й уважно стежать за своїм здоров’ям. Крім того, народження пізньої дитини сприятливо впливає на здоров’я жінки, омолоджуючи її організм.

Пора року

Кожна пора року має свої плюси й мінуси для зачаття. Розберемо кожний сезон із цього погляду.

Літо

Безумовний плюс зачаття влітку в тому, що майбутня мама вживає безліч вітамінів і багато часу проводить на повітрі. Додайте до цього позитивний настрій і сприятливу епідеміологічну обстановку.

Мінус у тому, що пологи й початок лактації після літнього зачаття припадають на весну, коли багато хто відчуває брак вітамінів. Крім того, останній триместр вагітності протікає в період, небезпечний з погляду побутового травматизму: надворі слизько і сиро.

Осінь

Вибираємо час для зачаття - INFBusiness

© ThinkstockПід час зачаття і пологів гарна природна вітамінізація, останній триместр пологів припадає на літо, коли небезпека побутового травматизму значно знижена.

Серед мінусів осіннього зачаття – підвищена епідеміологічна небезпека у перший триместр вагітності. Останній триместр вагітності протікатиме в сезон високої температури й довгого світлового дня, що може призвести до погіршення самопочуття майбутньої матері.

Зима

В останньому триместрі вагітності гарна природна вітамінізація. У цей час плід «запасається» потрібними речовинами для народження й адаптації до позаутробного життя.

Головний мінус зимового зачаття в тому, що зима – час епідемії грипу та ГРЗ. Крім того, для малюків, народжених восени, не дуже гарні умови для прогулянок у перші місяці життя.

Весна

Прихід весни найчастіше викликає у людей емоційний підйом. Це позначається й на розвитку плоду в першому триместрі вагітності. Останній триместр припадає на час природної вітамінізації.

Мінуси весняного зачаття – брак вітамінів у матері на ранніх термінах вагітності. Третій семестр протікає в умовах, небезпечних побутовим травматизмом. Крім того, перші місяці життя малюка проходять під час несприятливої епідеміологічної ситуації. Не дуже хороші й умови для прогулянок у перші місяці життя дитини.

Підготовка до вагітності

Вибираємо час для зачаття - INFBusiness

© ThinkstockЗвичайно, при зачатті дитини визначальну роль відіграють не стільки вік і пора року, скільки готовність майбутніх батьків до появи на світ малюка.

Батьківство має бути усвідомленим і бажаним. Щоб вагітність протікала гладко, й на світ з’явився здоровий малюк, до зачаття повинні готуватися обоє майбутніх батьків.

Для початку подружжя має разом приймати рішення про зачаття дитини. Після цього саме час сходити до гінеколога, здати всі необхідні аналізи і пройти обстеження.

Непогано б проконсультуватися й у терапевта, ЛОР-лікаря і стоматолога.

При підготовці до зачаття жінці не варто пити ліки, палити і зловживати алкоголем. Необхідно обмежити вживання чаю й кави, краще перейти на трав’яні та фруктові чаї. Не можна приймати гарячих ванн і ходити в лазню або сауну. За три місяці до зачаття необхідно почати приймати вітаміни з фолієвою кислотою. Жінка повинна забути про дієти й харчуватися повноцінно.

Чоловікам за три місяці до зачаття не можна ходити в лазню й сауну, пити ліки, палити і вживати алкоголь. Не можна займатися травматичними видами спорту. Краще не носити синтетичні труси.

За статистикою, здоровій сімейній парі, яка займається сексом 2-3 рази на тиждень, для зачаття потрібно від півроку до року.

Джерело: lady.tochka.net

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *