Вагітність переможе рак грудей?

Вагітність переможе рак грудей? - INFBusiness

Панацея від раку молочних залоз – вагітність. У цьому впевнені італійські та бельгійські вчені, які з 1970 по 2009 роки спільно проводили понад 10 масштабних досліджень. І зробили висновок: вагітність при раку грудей не лише безпечна для майбутньої мами, але й підвищує її шанси на повне одужання.

У дослідженнях брали участь 1 тис. 417 вагітних жінок із діагнозом –  рак грудей та 18 тис. 059 невагітних, але також із цим онконедугом. Як виявилося, жінки, які завагітніли після виявлення раку, вмирали на 42% рідше тих, хто не зачав дитини.

Вчені вважають, що зцілюючу дію вагітності можна пояснити зміною кількості гормонів в організмі майбутньої мами. А також постулатами  імунологічної теорії. Справа в тому, що в уражених раком клітинах містяться ембріональні антигени, які нейтралізуються за рахунок антитіл, що й виробляються материнським організмом у відповідь на ці антигени. Таким чином, майбутня дитина рятує маму від смертельної недуги.

Варто звернути увагу. Головні друзі онкозахворювань – спиртні напої. За статистикою, склянка алкоголю (будь-якого виду) кожен день на 6% збільшує ризик розвитку всіх видів раку. Також онконедуги люблять різноманітні дієти, особливо, кремлівську і європейську (вчені стверджують, що саме вони сприяють розвитку раку молочної залози). На це слід зважати усім фанатам схуднень. Ажде разом із ідеальною фігурою можна отримати й онкодіагноз.

А ось знижують ризик захворювання на рак антиоксиданти (зелень, жовті та оранжеві фрукти, овочі, морська капуста і водорості), лігнани (рис, льон) та лимонен (цитрусові).

Як вважаєш, материнство – це звичайне природне явище чи особливий дар?

Джерело: lady.tochka.net

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *