ТОП-5 видів фітнесу для вагітних (фото)

ТОП-5 видів фітнесу для вагітних (фото) - INFBusiness

Спорт під час вагітності йде на користь і майбутній мамі, і дитині – стверджують медики. Завдяки руховій активності мами, малюк одержує достатню порцію кисню, необхідного для розвитку. А майбутня мама готує себе та своє тіло до появи малюка – навчається правильно дихати, тримає свою вагу в межах норми, захищає ноги від варикозу, зміцнює імунітет, підвищує стресостійкість тощо.

Гінекологи одностайні: вагітним жінкам не треба обмежувати себе в рухах (якщо, звісно, не прописаний спеціальний режим, спрямований на збереження вагітності), а, навпаки, слід намагатися регулярно займатися спортом у міру своїх сил і можливостей. Зверни увагу, приступати до спортивних тренувань рекомендують вже на стадії планування вагітності. Хоча починати ніколи не пізно.

1. Аквааеробіка
Вважають найбільш безпечним і корисним фізичним навантаженням для майбутньої мами.

Однак і в ньому треба знати основні правила: намагайтеся не пірнати, не плавати кролем, не піднімати високо над водою голову, щоб уникнути напруження м’язів шиї та вигинання хребта. Вагітним жінкам рекомендують більше плавати на спині, частіше працювати ногами. Вода прекрасно розслаблює м’язи, знімає напруження з ніг і спини.

Суть
. На заняттях у басейні під керівництвом тренера вагітні жінки виконують комплекс спеціальних вправ, які корисні для підготовки до народження дитини. Урок закінчується плаванням.

Користь тренування
. Дає хороше фізичне навантаження всьому організму, розвиває м’язи, що задіяні в пологах, розвантажує хребет і весь опорно-руховий апарат (що особливо важливо на пізніх строках вагітності), підвищує витривалість, тож це допоможе легше перенести навантаження при майбутніх пологах.

Також медики стверджують: якщо малюк неправильно розташовується в утробі матері, саме заняття в басейні допоможуть дитині перевернутися головою вниз, навіть на дуже пізніх строках. Але тільки зваж на те, що тренування має відбуватись під наглядом тренера.

Вартість у Києві: від 60 грн. за 35 хв.

Знаменитості, які вибрали це тренування при вагітності. «Золота рибка» Яна Клочкова – до 9 місяця вагітності майже не вилазила з басейну. А також актриси Моніка Беллуччі та Кейт Вінслет.

2. Йога
У цьому тренуванні поєднуються елементи гімнастики, дихальні вправи, вміння концентруватися та розслаблюватися. Усі рухи в йозі плавні, тому вагітна жінка може не переживати про свою безпеку. Але тренуватися треба під керівництвом інструктора, адже неграмотно організовані заняття можуть нашкодити навіть здоровому організму.

Суть. Комплекс занять для вагітних побудований на основі класичної школи йоги, але складається з найпростіших асан. Усі рухи під час тренування – плавні, легкі, неквапливі. Заняття допомагають майбутній мамі позбутися й уберегти себе від болю у спині, набряків, закрепів тощо, а також зміцнити та підготувати тіло до майбутніх пологів.

Вартість у Києві: від 90 грн. 45 хв.

Зірки, які вибрали це тренування при вагітності: супермодель і мати трьох дітей Наталія Водянова, поп-діва Мадонна, акторка Анджеліна Джолі (мати шістьох дітей – трьох біологічних і трьох усиновлених).

3. Бодіфлекс (дихальна гімнастика)

Суть
. Комплекс вправ побудований на вивченні й управління власним диханням. На заняттях вагітні жінки «знайомляться» зі своїм диханням, вивчають свій природній ритм, вивчають техніки дихання під час пологів, відпрацьовують різні комбінації розслаблюючого, знеболювального дихання при переймах. Тренування також допомагає нормалізувати тиск, покращити кровообіг і зміцнити імунітет.

Вартість у Києві: від 60 грн. 45 хв.

Зірки, які вибрали це тренування при вагітності : актриси Міла Йовович та Джессіка Альба, співачка Тіна Кароль.

4. Пілатес

Тренування допомагає легше переносити вагітність, зміцнити серцево-судинну систему й імунітет, а також знизити ризик одержання травм під час вагітності та пологів.

Суть. Під час заняття комплекс нескладних вправ поєднується з особливою технікою дихання, завдяки цьому підвищується гнучкість тіла і тонус м’язів, суглоби стають рухливими, покращується робота дихальної системи. Також вправи пілатеса «розвантажують» хребет і допомагають позбутися болю в попереку.

Вартість у Києві: від 60 грн. за 45 хв.

Зірки, які вибрали цей вид спорту при вагітності: співачка й акторка Віра Брежнєва, ведуча Сніжана Єгорова.

5. Танці: східний belly dance і танцювальна пластика для вагітних

Східні танці вважають найлегшим видом фізичного навантаження при вагітності, а також найбільш приємним і безпечним видом релаксу та розваги для майбутньої мами.

Суть. Рухи «сходу» для вагітних – плавні, пластичні, органічні, без різких «па» і викрутасів. Тренування проходять під гарну повільну музику, що піднімає настрій і дає змогу розслабитися.

Користь. Із допомогою вправ на розвиток пластики та гнучкості майбутня мама навчається знімати м’язове напруження, розуміти та відчувати своє тіло. Також деякі медики впевнені, що під час танцю між мамою та малюком в утробі відбувається новий особливий вид спілкування.

Вартість у Києві: від 50 грн. за 60 хв.

Зірки, які вибрали цей вид спорту при вагітності: акторка Дженніфер Лопес, спортсменка Лілія Подкопаєва, балерина Анастасія Волочкова.

Зверни увагу! При вагітності слід відмовитися від степ-аеробіки, їзди верхи, шейпінгу, спортивних танців, а також тренувань, побудованих на різких прискореннях, наприклад, теніс, сквош, бадмінтон. Також слід відмовитися від будь-яких фізичних навантажень, де майбутні мами повинні випробовувати свою витривалість і працювати на результат.

Як вважаєш, секс під час вагітності – здорово чи огидно?

Джерело: lady.tochka.net

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *