Тест і стрес – несумісні! Проведи між ними межу заздалегідь

Тест і стрес – несумісні! Проведи між ними межу заздалегідь - INFBusiness

Щоб хвилювання не блокувало ліву півкулю, відповідальну за логіку, психологи радять:

Зміни напрям думок!

Постав собі не одне, а кілька завдань: наприклад, опанувати в літню пору мистецтво фотографії або заробити певну суму грошей. Якщо не вдасться щось одне, психіка автоматично переведе тебе в режим «аварійної роботи», висунувши на перше місце те, що досі було другорядним. Це спрацює як бальзам на рану: подумаєш, тут не вдалося, зате в іншій сфері все прекрасно! Якщо ВНЗ був «світлом у віконці», у разі невдачі може настати цілковитий морок, а вибратися з нього буде не так просто.
Тебе непокоїть те, що ти опинилася викинутою з ритму життя? Які дурниці! Можна подумати, що життя існує лише в стінах академій! Ти не стала гіршою, «не вступила» – це не тавро! Скористайся дружньою підтримкою батьків, друзів, близького хлопця.

Напередодні іспиту

У жодному разі не зубри – це марно! Піди в басейн, влаштуй собі тривалу велосипедну або пішу прогулянку. 25 хвилин активних фізичних навантажень знімають нервове напруження, яке нагромадилося протягом дня. А здорова м’язова утома звалить тебе ввечері в ліжко і дасть можливість виспатися. Ясна голова – найкращий помічник на іспитах!
Можна протягом місяця можна попити валеріанку або собачу кропиву. Це поставить перед неврозом захисний бар’єр. Але не захоплюйся сильнодіючими препаратами – їх тривале застосування приносить більше шкоди, ніж користі.

Твої ненав’язливі союзники:

Настій м’яти. 2 чайні ложки листя м’яти залий окропом, дай настоятися. Ментол заспокоїть м’яко та без побічних ефектів.

Хронічна втома? Поповни запаси магнію та вітамінів групи В. Ці «рятівники» містяться в рибі, м’ясі птиці, яловичій печінці, фініках і гіркому шоколаді. Також не забудь про мюслі – це легка та надзвичайно корисна їжа! Правильний раціон покращить концентрацію уваги й запам’ятовування інформації.

Відмовся на час іспитів від сірих і чорних кольорів! Ми найчастіше недооцінюємо значення кольоротерапії, а тим часом яскраві кольори поволі, але дуже добре налаштовують психіку на позитив.

Замучило безсоння? Не поспішай пити снодійне: вчені вважають, що пік сонливості в нічний час настає кожні 1,5 години. Пропустила «вершину»? «Лічити баранів» немає сенсу: допоможе приблизно через годину. Краще займися чимось корисним, сон наздожене тебе через годину.

А як ти упорядковуєш свої нерви напередодні серйозного випробування?

Джерело: lady.tochka.net

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *