Скільки коштують пологи за кордоном

Скільки коштують пологи за кордоном - INFBusiness

Пологи за кордоном стають для українок однією з найбільш популярних і запитаних послуг. Якісне медичне обслуговування в іноземних клініках, а також можливість одержання іноземного громадянства для немовлят є хорошим стимулом для народження дитини за кордоном. Інформацію про вартість такого задоволення, як пологи за кордоном, надав нам портал медичного туризму http://medvoyage.info/.

Найдорожчою країною, яка пропонує таку послугу, є Швейцарія. Пологи у Швейцарії – це альпійські антураж і екологія, спокій, палата на рівні п’ятизіркового готелю, вимуштруваний персонал. Народжувати у Швейцарії престижно та дуже комфортно, але дорого – дорожче, ніж будь-де в Європі. Вартість контракту на пологи у Швейцарії починається з $20 тисяч.

Пологи у Франції
– це високий медичний рівень проведення пологів, що поєднується з «домашнім» затишком післяпологових палат. Усі народжують зі знеболюванням, велика увага приділяється післяпологовим процедурам для мами. Вартість платних пологів у Франції дуже варіюється – залежно від рівня клініки: $5000–$30 000.

Будь-хто народжений на території США стає громадянином цієї країни. Вартість пологів в Америці від $15 000, вартість кесаревого розтину, проведеного в США, від $18 тисяч. Причина такої високої вартості – ціна перельоту до США, відкриття візи та проживання в цій країні.

Найпопулярнішою країною для жительок СНД, які наважились на пологи за кордоном, залишається Німеччина. Рівень довіри до німецької медицини дуже високий, а добратися до німецьких клінік вагітні жінки можуть як літаком, так і поїздом або автомобілем.

Орієнтовна вартість пологів у Німеччині: $9000 (звичайні пологи) – $15 000 (кесарів розтин, виконаний німецькими лікарями).

Пологи  в Ізраїлі організовані в кращих традиціях платної європейської медицини. Варіанти – дуже різні: пологи у відомій багатопрофільній Ізраїльській клініці – $6000–$12 000 (нормальні пологи/кесарів розтин), у спеціалізованому приватному центрі з готелем вартість доходить до $30 тисяч. Мовний бар’єр практично відсутній через велику кількість російськомовного персоналу.

Більш доступна вартість із гідною якістю – це пологи в Тунісі. У відомій приватній клініці вартість нормальних пологів – $4000, пологів шляхом кесаревого розтину – $5000.

Пологи в Туреччині коштуватимуть $2500–$3500, у Сінгапурі – $1200–$2100.

Насамкінець варто згадати про те, що приїжджати до місця пологів треба заздалегідь, за 3 – 4 тижні. Це умова і закордонних клінік, і більшості авіакомпаній, оскільки на великих строках вагітності краще уникати тривалих перельотів і стомливих подорожей, щоб уникнути ускладнень. А це означає, що, крім вартості обслуговування в клініці, вам необхідно мати додаткові кошти для проживання в країні, до якої ви прибули.
А ти хотіла б народжувати за кордоном?

Джерело: lady.tochka.net

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *