Із брехунів виростають чудові банкіри!

Із брехунів виростають чудові банкіри! - INFBusiness

Приголомшуюче відкриття, чи не так? Скільки сил ми витрачаємо на боротьбу з бажанням дитини прибрехати! Засмучуємося, боїмося, що заведе така схильність малюка в життєвий тупик… А з’ясувалось, що наш страх – марний?

Канадські вчені стверджують:
дитина, яка мало не з пелюшок вміє брехати, багато чого досягне в житті. Чому? Бо обмірковування неправди вимагає від мозку напруженої роботи та свідчить про ранній розумовий розвиток дитини.

Учені провели такий експеримент:
клали за спиною малюка іграшку та дозволяли гратися з тими предметами, які були перед ним, але забороняли обертатися, дивитися на ту «цінність», що знаходилась за його спиною. І вже тим більше, гратися з нею.

Експеримент, слід сказати, жорсткий. Не кожен дорослий витримає і не обернеться…

Але ніхто й не збирався тренувати волю малюка, мета була інша – визначити якість брехні.

Адже малюки не витримували, оберталися, іграшку брали, гралися з нею. Усе це фіксувалося на відеокамеру. І на викривальні запитання дорослих вони відповідали по-різному.

Тільки кожна п’ята дворічна дитина брехала дуже правдоподібно, «з вогником». «От їх і чекає яскраве майбутнє», – вважають учені. Адже для того, щоб збрехати якісно, треба мати деякі життєві знання, вміння зіставляти події, аналізувати їх, передбачити наслідки… І все це – у дворічному віці! Справді, таке під силу тільки насправді видатній особистості!

9 з 10 дітей до чотирирічного віку вже вміють брехати так, що батькам доведеться попотіти, щоб викрити маленького брехунця. А до 12 років усі діти – фантасти, хоч книжки пиши!

Директор Інституту дитячих досліджень при університеті Торонто доктор Канг Лі стверджує:

“Брешуть майже всі діти, це свідчить про те, що вони досягли нової віхи у своєму розвитку. І той, хто бреше більш правдоподібно, демонструє таким чином більший прогрес у пізнанні світу.”

Тому, звернувши увагу, що малюк частенько бреше, не поспішай оплакувати його безрадісне майбутнє. «У брехні в малолітстві немає пороку», – стверджують учені. Це лише спосіб пізнати світ на «зубок», навчитися шукати в ньому найбільш імовірні шляхи розвитку подій.

А бізнес-тренери додають: «Уміння бачити з кожної точки безліч доріг, а не одну, стовпову, якою йдуть у «щасливе майбутнє» натовпи людей – найперша якість щасливого бізнесмена, хорошого вченого, успішного лікаря». Таке вміння тренується дитячими фантазіями, які ми не зовсім справедливо називаємо брехнею.

Ти теж вважаєш, що бажання дитини прибрехати не повинне викликати тривоги?

Джерело: lady.tochka.net

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *