Як вивчити англійську мову: покроковий алгоритм від Speak Well School

Як вивчити англійську мову: покроковий алгоритм від Speak Well School - INFBusiness

Freepik

Вивчити англійську мову з нуля або швидко перейти на наступний рівень володіння — завдання, яке здається складним для багатьох. Однак існують ефективні стратегії, які можуть допомогти прискорити процес навчання та зробити його цікавішим. У цій статті, школа англійської мови Speak Well та ми, зібрали небанальні лайфхаки, які допоможуть пришвидшити цей процес. Вивчення англійської мови з нуля: розпочніть з ігор та інтерактивів

Додатки та онлайн-ресурси, які пропонують інтерактивне навчання, можуть зробити ваші перші кроки вивчення мови цікавими та легкими. Наприклад, можна почати з таких додатків як Duolingo та Memrise.

Як вивчити англійську мову: покроковий алгоритм від Speak Well School - INFBusiness

Image by Sammie Zonana

Duolingo: Це популярний мобільний застосунок, що використовує ігровий підхід до вивчення мов. Ви отримуєте доступ до різних рівнів та тем, і кожне завдання пропонується у формі гри, що допомагає підвищити вашу мотивацію та інтерес до вивчення.

Memrise: Цей застосунок також пропонує ігровий підхід, але зосереджений на запам’ятовуванні слів та фраз за допомогою картинок, асоціацій та інтерактивних вправ.

Як вивчити англійську мову: покроковий алгоритм від Speak Well School - INFBusiness

Image from Sendi HigueroВикористовуйте метод 5-хвилинних пауз

Метод «5-хвилинних пауз» — це підхід до вивчення англійської мови, який базується на розподілі часу на короткі, але регулярні періоди навчання. Замість того, щоб витрачати години на безперервне вивчення, ви можете розділити свій час на короткі 5-хвилинні сеанси, які можна використовувати в будь-який час і в будь-якому місці. Наприклад, зробити одну вправу у мобільному додатку. Прочитати статтю англійською або послухати пісню чи подкаст. Ще один лайфхак — під час перерв у роботі або вільного часу ви можете провести короткий письмовий сеанс. Наприклад, можна створити список слів, які ви хочете вивчити, і написати короткі речення з кожним словом. 

Інтенсивний курс англійської:
занурення в мовне середовище

Інтенсивні курси — давно перевірений та досить ефективний спосіб швидкого вивчення мови за короткий час. Інтенсивний курс зазвичай пропонує більше годин навчання на тиждень порівняно зі звичайним курсом. Це дозволяє студентам вивчати мову швидше і досягати результатів у коротший термін. Він може стати хорошою альтернативою довготривалим курсам, якщо ви обмежені в часі або коли треба швидко покращити свій рівень.

Як вивчити англійську мову: покроковий алгоритм від Speak Well School - INFBusiness

Школа англійської мови Speak Well зі своїми інтенсивними програмами надає унікальну можливість занурення у мовну культуру. Тут інтенсивні курси англійської включають практичні завдання, які спрямовані на використання англійської мови в різних сферах життя. Наприклад, студенти можуть виконувати рольові ігри, проводити дискусії або готувати презентації англійською мовою. Також школа забезпечує індивідуальний підхід до кожного учня. Викладачі створюють комфортну атмосферу, де студенти почуваються впевненими в собі та здатними використовувати англійську мову.

Прослуховування аудіо матеріалів

Слухання аудіокниг та подкастів допоможе покращити ваше аудіальне сприйняття мови. Ви навчитеся розрізняти різні звуки, акценти та інтонації, а це дуже важливо для розуміння мови в реальних розмовних ситуаціях. Також ви почуєте слова у різних ситуаціях, що допоможе вам зрозуміти їхнє справжнє значення й використання.

А той факт, що аудіодоріжки зачитують різні люди, допоможе вам звикнути до різних акцентів та різної швидкості мовлення. Це корисно для розуміння мовлення різних людей у реальних розмовних ситуаціях.

Цей метод зручний та ефективний: аудіокниги та подкасти доступні через різноманітні платформи, такі як Audible, Spotify, Apple Podcasts та інші. Ви можете слухати їх у будь-який час, наприклад, під час поїздки в громадському транспорті, прогулянці або під час занять фітнесом.

Найкращий лайфхак — це системний підхід 

Але треба пам’ятати: хоч ці лайфхаки і допоможуть покращити знання мови, але найефективнішою стратегією вивчення завжди є системність та якісний супровід. Саме тому невід’ємними елементами школи Speak Well під час вивчення англійської є:

📋 Структурована програма: Speak Well пропонує структуровану програму навчання, розроблену відповідно до потреб студентів на різних рівнях вивчення. Ця програма містить послідовність уроків, спеціально підібрані матеріали та завдання, що допомагають студентам покроково просуватися вперед у вивченні мови. Англійська для дітей, дорослих чи студентів, підготовка до IELTS або НМТ, корпоративна англійська — у школі є курси під будь-який запит.

💁‍♂️👩‍💼 Кваліфіковані викладачі: Тут працює команда кваліфікованих та досвідчених викладачів, які забезпечують якісний супровід у процесі навчання. Вони володіють ефективними методиками викладання та індивідуальним підходом до кожного студента, що дозволяє оптимізувати процес засвоєння матеріалу. І неважливо чи це навчання офлайн у школі в Києві, чи онлайн. До того ж щоб приділити увагу кожному, у групу не набирають більше ніж 8 студентів. Це оптимізує навантаження як на учнів, так і на викладачів.

📊 Моніторинг та оцінка прогресу: У школі систематично відстежують прогрес кожного студента. Викладачі надають звіти про досягнення, виявляють слабкі та сильні сторони, пропонують індивідуалізовані рекомендації для подальшого розвитку.

🎡 Додаткові ресурси: Крім уроків у класі, Speak Well надає доступ до додаткових навчальних ресурсів, розмовні клуби, блоги, навчальні матеріали, а ще — унікальний контент у Facebook, Instagram та навіть TikTok. Це дозволяє студентам зміцнити свої знання та практикувати мовні навички в позаурочний час.

Отже, вивчення англійської мови може бути швидким та ефективним, якщо ви застосовуєте нестандартні підходи та використовуєте різноманітні ресурси. А школа англійської мови Speak Well може стати вашим надійним партнером на цьому захопливому шляху вивчення мови.

Поділитися цією статтею

Источник: www.osvitoria.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *