Як розважити дітей на домашньому святі: 12 корисних ідей

Як розважити дітей на домашньому святі: 12 корисних ідей - INFBusiness

Якщо є можливість організувати дитяче свято та покликати додому маленьких гостей, обов’язково так і зроби. Психологи радять не відмовлятися від свят повністю, а просто пропонують переглянути та підкоригувати їхній формат.

tochka.net зібрала кілька активностей, які допоможуть відволікти дітей та цікаво і весело провести час.

Майстер-клас

Якщо все правильно організувати та підготувати матеріали, то вийде дуже цікаво. Можна влаштувати майстер-клас із створення новорічного декору, можна ліпити фігурки із солоного тіста, можна разом із дітьми проводити якісь хімічні експерименти, готувати піцу чи торт, малювати по склу. Врахуй вік дітей та плюс-мінус їхні захоплення, від цього і відштовхуйся.

Квест

Діти дуже люблять загадкові історії, пригоди та пошук скарбів. Підготуй заздалегідь підказки, які розмісти у різних таємних місцях будинку, намалюй картку з умовним місцем зберігання скарбу. Видай дітям карту та першу підказку — повір, їм це дуже сподобається. Скарбом може бути скринька із солодощами, подарунок імениннику, багато різних невеликих подарунків для кожного гостя.

Озвучення мультика

Запропонуй дітям вимкнути звук на телевізорі та включити їх улюблений мультфільм чи фільм та придумати власне озвучення. Старшим дітям можна дати якийсь час, щоб вони прописали сценарій якоїсь сцени чи фрагмента. Можна поділити дітей на команди та обрати журі, яке визначить переможця. Підготуй два подарунки, щоб дітям не було образливо.

Тематичний вечір

Разом з дитиною вибери якусь країну та влаштуй маленьким гостям вечір, присвячений цій країні. Наприклад, ви обрали Італію. Приготуйте щось з італійської кухні, дізнайтеся про цю країну цікаві факти та висловіть це у декорі та одязі. Можна дізнатися, в які ігри грають італійські діти і спробувати пограти. Вечір можна присвятити не лише країні, а й, наприклад, якомусь кольору, події, грі, улюбленому персонажу.

День настільних ігор

Підготуй кілька настільних ігор різних форматів: активні з цікавими завданнями, спокійніші бродилки, на уважність, на акуратність. Підготуй для дітей смачні та яскраві снеки, щоб вони могли із задоволенням перекусити між іграми.

Свято мильних бульбашок

Спробуй подивитися на Youtube майстер-клас зі створення величезних мильних бульбашок, підготуй все необхідне та влаштуй для дітей справжнє шоу. Наприкінці вистави кожній дитині можна видати мильні бульбашки, щоб вони змагалися хто надує найбільшу кульку.

Дитячий кросворд

Потрібно підготувати та роздрукувати два однакових дитячих кросворда. Поділити дітей на команди та влаштувати змагання, хто швидше розгадає повністю кросворд. Оголоси заздалегідь, що команда побореться за цінний приз. Перед початком команди потрібно розвести по різних кімнатах, щоб вони не чули один одного.

Придумайте свою гру

Збери всіх дітей у коло та запропонуй їм придумати свою гру. Можна настільну, активну з перегонками, можна якийсь квест. Нехай чітко пропишуть правила і як визначатиметься переможець.

Загін скаутів

Запропонуй дітям пограти у скаутів. Разом із підручних засобів зробіть щось типу намету. Видай усім імпровізовану форму, придумай якісь майстер-класи, наприклад, як в’язати різні вузли, розкажи їм, як можна добувати воду та фільтрувати її. Вибери максимально безпечні для дому чи квартири заняття.

Город

Разом із дітьми можна посадити невеликий город чи створити флораріум. Підготуй все необхідне, розкажи, як доглядати рослини. Кожна дитина зможе забрати свій город додому і спостерігати за його зростанням. Через деякий час можна обмінятися фотографіями результату.

Зняти власний мультик

З пластиліну можна зліпити героїв, написати самим сценарій та зняти мультфільм на телефон. Заняття займе досить багато часу, але цей час діти будуть зайняті цікавою справою.

Fashion show

Влаштуй разом з дітьми показ мод. Виберіть дизайнера, моделей, продумайте разом колекцію та створіть справжне fashion show зі стильною музикою та креативними образами. Паралельно можна розповідати про колірну гамму, які кольори краще поєднуються між собою, історію успіху різних дизайнерів та легкі правильно гармонійного створення аутфітів.

Джерело: lady.tochka.net

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *