Дитина вижила після аборту

Дитина вижила після аборту - INFBusiness

Доля маленької Богдани – шокуюча. Дівчинка вижила після аборту. Її 20-ти річна біологічна мати на 5-му місяці вагітності зважилася на аборт. Але серце 500-грамового плоду так відчайдушно боролося за життя, що лікарі змилувався. І поклали дівчинку в інкубатор…

Тепер у Богданка є сім’я. Мама і тато, сестрички, багато іграшок, своя кімната і навіть собака. Як усі малюки, дівчинка непосидюча, любить пустувати, гратися і вередувати. Історія на межі фантастики… Адже коли Богданку побачили прийомні батьки, вона була трохи більше пляшки для вигодовування.

Лікарі пророкували, що дитина буде недорозвиненою. Але дівчинка розвивається нормально для свого віку. Вона вже досить самостійна. Сьогодні медики вважають це проривом у медицині. Хоча історія Богданка скоріше нагадує диво.

Прийомні батьки дівчинки – соціально активні люди. Вони, займаючись волонтерством, із усіх сил намагаються привернути увагу громадськості до проблеми абортів на Україні. І за допомогою слова рятують життя інших, небажаних, діток. Так, близько року вони проводять театралізовані лекції у школах, вузах і навіть виправних закладах для молоді.

Показують фільми про аборти, а потім оголошують неофіційну статистику – за часи незалежності в Україні було зроблено понад 36 мільйонів абортів. Потім кожному присутньому в руки дають макет ще ненародженої дитини. Та інформують про науковий факт: на 21-й день у плода починає битися серце!

За законодавством України робити аборт за згодою матері можна до 12-го тижня вагітності. В окремих випаждках – навіть на 22-й. Схоже, єдиний спосіб зупинити вбивства – запровадити моду на материнство!

Як ти вважаєш, аборт – це вбивсто чи ні?

Джерело: lady.tochka.net

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *