Будиночок з меблями для ляльок – корисна іграшка з прицілом на майбутнє

Будиночок з меблями для ляльок – корисна іграшка з прицілом на майбутнє - INFBusiness

Діти, як тільки навчаться тримати іграшки в руках, починають активно пізнавати світ і швидко переходять від брязкальця до моделювання подій. Всі знають, що, граючи, діти підсвідомо готуються до дорослого життя — тренуються на ляльках. Допомагають їм у цьому лялькові будиночки – прообраз майбутнього “сімейного гнізда”.

Навіщо потрібні лялькові будинки

Вибираючи будинок з меблями для ляльок, враховуй, в першу чергу, вік дитини. Дітям до 3 років не купують продукти, в яких є невеликі деталі, дітям від 3 до 5 років беруть міцні та довговічні будинки, від 5 років — просторий. Чим старша дитина, тим складніше буде вигадувати сюжети, модельні ситуації. Тому чим більше меблів і ляльок вписуються в будинок, тим краще.

Навіщо потрібні будиночки для ляльок:

  • Привчають дитину до порядку, дисципліни, режиму дня. У ляльковому будинку доведеться наводити порядок, а ляльки вмиваються і чиститимуть зуби — так діти закріплюють правила поведінки.
  • Розвивають пам’ять та просторове мислення. Граючи, діти використовують безліч термінів та понять — назви предметів гардеробу, інтер’єру, страв тощо.
  • Сприяють розвитку дрібної моторики рук. У будиночку всі предмети маленькі, і потрібно вправно з ними керуватися, щоб не порушити лялькову ідилію.
  • Вчать емпатії. Діти приміряють на себе соціальні ролі. Вони відчують, як бути на місці батьків, сантехніка, листоноша, кухаря і т. д. Гра вчить дітей краще розуміти почуття інших людей.

Як вибрати будиночок?

У магазинах пропонують різні будинки для ляльок. Щоб дитина не розчарувалася, врахуй при виборі будиночка кілька важливих факторів.

На що можна звернути увагу:

  • Розмір. У лялькові будинки можна “заселити” різні іграшки — пупсів, Барбі або будь-які інші, головне, щоб вони в ньому поміщалися. Для дрібних ляльок підійдуть “будівлі” з висотою поверху до 12 см, для Барбі — 30 см.
  • Матеріал. Найекологічніший матеріал — дерево. Такі будинки міцні та красиві. Головне, щоб їхня поверхня була добре відшліфована. Дешевше обходяться пластикові будиночки, вони мало важать і їх легко переносити з місця на місце. Міцніше за всі вироби з металу.
  • Внутрішній простір. У будиночку має бути багато кімнат різного призначення, меблі та аксесуари. Тут також можуть бути різні спецефекти, підсвічування, переносна ручка.

Будинки для ляльок — це не надмірність, як вважають деякі батьки, а важливий “тренажер”, який допоможе дитині підготуватися до дорослого життя якнайкраще. Завдання батьків — купити будинок, який навчить дитину створювати затишок та комфорт для його мешканців.

Джерело: lady.tochka.net

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *