10 заповідей Білла Гейтса

10 заповідей Білла Гейтса - INFBusiness

Завдяки книжкового супермаркету «Читай-город» Леді вдалося поспілкуватися з найпопулярнішим письменником сучасної Польщі Янушем Леоном Вишневський. Його книжки вже перекладені багатьма європейськими мовами. Його читають, до нього прислухаються, його поважають і цінують як великого знавця людських душ.

У своїй книзі «188 днів і ночей» письменник дуже мальовничо розповідає нам про одну з найбільш суперечливих фігур сучасного бізнесу. Виявляється, власник корпорації «Макрософт» Білл Гейтс – не лише найбагатша людина на планеті. Він при цьому ще й великий філантроп.

Якось Гейтс відвідав середню школу в маленькому містечку Вісалія в Каліфорнії. Звертаючись до її учнів, він прочитав невелику проповідь, сформулювавши наприкінці 10 простих правил. Вони цілком застосовні не лише для пещених американських підлітків. Ці правила будуть цікаві й нашій молоді, яка щойно залишила стіни рідної школи. Та й дорослим зовсім не завадить знання декількох простих істин у викладі найуспішнішої людини у світі.

10 правил Білла Гейтса

1. Життя несправедливе. Звикни до цього.

2. Світ не цікавить, що ти думаєш про себе. Проте світ сподівається, що ти досягнеш чогось, ПЕРШ НІЖ відчуєш, що ти великий.

3. Ти не зароблятимеш 10 тис. доларів відразу після отримання атестата зрілості й не станеш віце-президентом зі службовою машиною, оснащеною телефоном. Це треба заробити.

4. Якщо тобі здається, що вчителі дістають тебе, почекай із висновками до тієї миті, коли в тебе з’явиться перший шеф.

5. Ти не повинен вважати роздачу гамбургерів у «Макдоналдсі» нижчою за свою гідність. Твої дідусі інакше визначали стояння на роздачі гамбургерів у «Макдоналдсі». Вони називали це можливістю (opportunity). Можливістю для зростання.

6. Якщо тобі не щастить, це не провина твоїх батьків. Не зациклюйся на своїх помилках. Учися на них.

7. Коли тебе ще не було на світі, твої батьки вже були, й вони не були такими занудними, якими ти бачиш їх тепер. Після твого народження вони оплачували твої рахунки, прали твою білизну і слухали твої роздуми на тему, який ти крутий. Перш ніж ти почнеш охороняти джунглі від шкідників покоління твоїх батьків, постарайся спочатку дезінфікувати шафи у своїй власній кімнаті.

8. Твоя школа робить усе, щоб у ній не було кращих і гірших. У деяких школах із цією метою навіть вирішили взагалі не виставляти оцінки учням. А ще є школи, де іспити тривають так довго, поки з екзаменаційного залу не вийде останній учень. Це не має нічого спільного з реальним життям.

9. Життя не ділиться на семестри. У житті немає раз і назавжди встановлених літніх канікул. Ніхто нікому не допомагає «знайти себе». Мається на увазі, що кожен сам знайде себе. Без сторонньої допомоги.

10. Телебачення не має нічого спільного зі справжнім життям. У реальному житті треба, врешті-решт, вийти з кафе і знайти роботу.

Джерело: lady.tochka.net

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *